Värsked tööpakkumised

Ehitustööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360016

Tööpakkumise number

360016

Töö kirjeldus

Rekonstrueerimistööd vanades puithoonetes. Hoone konstruktsioonide avamine, puhastamine, asendamine, tugevdamine, proteesimine, plommimine ja sulgemine. Puitkonstruktsioonidega seotud ehitustööd (põrandad, seinad sh palkseinad, vahelaed jne.). Betoonitööd. Muinsuskaitseliste objektide restaureerimine, konserveerimine.

Nõudmised kandidaadile

Aus, kohusetundlik, töökas ning hindab töös kvaliteeti ja korrektsust. Ehitustööde kogemustega.

Nooruslikku töökeskkonda. Tööle vastavat palka. Arenemisvõimalust.

Lisainfo

NB! Valmisolek komandeeringuteks Eesti piires esmaspäevast reedeni.
Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
5. november 2014
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2014

Puleium OÜ on Tartus asuv 1999.aastal loodud ettevõte, mis tegeleb vanade puithoonete renoveerimisega ning majavammi ja hallituse tõrjetöödega.
Seoses töödemahu suurenemisega pakume tööd ausale, kohusetundlikule ja töökale ehitustöölisele.