Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #534426

Ehitustööline

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda ehitusalaste teadmistega eestöölist. Eestööline tööülesanneteks: korterelamute, riigihangetel ning fassaaditöödel ehitus töölõikude teostamine ja organiseerimine, Objektil kaastöölistega töötamine ja tööde kordineerimine; materjalide komplekteerimine ning tööde ettemõtlemine, ehitustööde teostamine ajagraafiku ja rahavoogude plaanide järgi; suhtlemine vajadusel tellija ja järelvalvega; ehitustegevuse nõuetekohane dokumenteerimine; tööde kvaliteedi vastavuse tagamine ehitusnormidele, projektdokumentatsioonile ja ettevõtte kvaliteedisüsteemile.

Ootused kandidaadile

- abiks tuleb ehitusalane kõrgharidus või selle omandamine
- eelnev töökogemus ehitusalal vähemalt 5 a.
- oskuslik töödeteostamine ning hea organiseerimisvõime
- hea meeskonnatöö- ja läbirääkimisoskus
- korrektsus, kohusetundlikus ja lojaalsus
- abiks arvuti kasutusoskus (Autocad, MS Project, Excel, Word)

Vaheldusrikast, huvitavat ning meeldivat tööd arenevas ehitus- ja kinnisvara firmas.

Lisainfo

Võtame ühendust vaid nende kanditaatidega, kes vastavad tööpakkumises väljatoodud nõuetele

Tööpakkumise number
#534426

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1200 - 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
9. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
11. mai 2018

OÜ Villaare alustas oma tegevust aastal 2005. Firma meeskond koosneb kogemustega spetsialistidest. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid lahendusi ehitus, peatöövõtu, projektijuhtimise, kinnisvara, ja projekteerimise valdkonnas. Tänu suhteliselt laiale tegevusvaldkonnale oleme suutnud hoida firma majandustegevust stabiilsena. Ehitusvaldkonnas järjest rohkem püüame saavutada peatöövõtja staatus ning sellega kindlustada stabiilne positsioon ehitusturul. Samas aktiivselt tegelema ka oma kinnisvaraarendusetega. Seoses ehitushangete mahu suurenemisega soovime oma meeskonda head projekti-objektijuhti.

Vaata rohkem