https://www.cvkeskus.ee/543759

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Ehitustööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 543759

Tööpakkumise number

543759

Töö kirjeldus

Mitmesugused hoonesisesed ehitustööd - siseseinte paigaldus, seinte mahamärkimine, kipsikarkasside paigaldus, puitkarkasside paigaldus, puitmaterjalist plaatide lõikamine ja paigaldus. Töötajate käsutuses on korralik tehnika: Makita trellid-saed-laserid, tööriistaga seotud tolmuimejad, kruvi- ja naelapüssid, mitmesugused erinevad käsitööriistad. Lisaks kasutame Flextos Supercut tööpinki kipsidetailide tootmiseks. Tööaeg üldjuhul 8-9 tundi päevas, kriitilistel aegadel peab olema valmis pikkadeks tööpäevadeks.


Nõudmised kandidaadile

Hea füüsiline vorm ja vastupidavus, tehniline taiplikkus, oskustööks vajalikud omadused (täpsus, hoolikus ja vastutustundlikkus; valmisolek töötamiseks nädalavahetustel ja pärast kella 17.00.


Ettevõte pakub

Korralikule, nupukale ja kõrge kvaliteeditasemega töömehele pakume väärilist tööd. Meil on mitmeastmeline töötasu süsteem, millele lisandub tulemustasu eduka ehitusprojekti eest. Meil on pikk teostatavate ehitus- ja montaažitööde nimekiri, mille seast saame valida töötajale sobivaima. Ehitusobjektidel on meil boonuste süsteem.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2018

FIRMA NIMI PEIDETUD

Captus OÜ on ehitus- ja transpordiettevõte. Ehituses teeme peamiselt kipsseinte ja -lagede paigaldust. Meie meeskonnas on 12 ehitustöölist. Saame hakkama lihtsate kõrval ka keerukate sõlmedega. Vajadusel peame omavahel nõu, et millist ehitustehnilist lahendust kasutada. Oleme tegutsenud erinevate tüüpi hoonetes: sõjavägi, koolid, haiglad, päästekeskused, hotellid, ostukeskused jne. Meie suuremad tellijad on Merko, Nordecon ja Oma Ehitaja.

Meie transpordi võimalustega võib tutvuda ka meie koduleheküljel: www.captus.ee. Lisaks teisaldame seife ja klavereid Hollandi päritolu ainulaadse trepiroomikuga.