Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520123

Ehitustööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mitmesugused hoonesisesed ehitustööd - siseseinte paigaldus, seinte mahamärkimine, kipsikarkasside paigaldus, puitkarkasside paigaldus, puitmaterjalist plaatide lõikamine ja paigaldus. Töötajate käsutuses on korralik tehnika: Mafell saed, Makita trellid-saed-laserid, tööriistaga seotud tolmuimejad, kruvi- ja naelapüssid, mitmesugused erinevad käsitööriistad. Lisaks kasutame Flextos Supercut tööpinki kipsidetailide tootmiseks. Tööaeg üldjuhul 8-9 tundi päevas, kriitilistel aegadel peab olema valmis väga pikkadeks tööpäevadeks.

Ootused kandidaadile

Hea füüsiline vorm ja vastupidavus, tehniline taiplikkus, oskustööks vajalikud omadused (täpsus, hoolikus ja vastutustundlikkus; valmisolek töötamiseks nädalavahetustel ja pärast kella 17.00; nõutav on varasem samalaadne töökogemus vähemalt 2 aastat. Töötempo: 30 kipsitahvli paigaldus päevas, 30m2 seinakarkassi või 30jm sirmi paigaldus päevas.

Korralikule, nupukale ja kõrge kvaliteeditasemega töömehele pakume väärilist tööd. Meil on mitmeastmeline töötasu süsteem, millele lisandub tulemustasu eduka ehitusprojekti eest. Meil on pikk teostatavate ehitus- ja montaažitööde nimekiri, mille seast saame valida töötajale sobivaima. Ehitusobjektidel on meil boonuste süsteem.

Tööpakkumise number
#520123

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. märts 2018
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2018

Captus OÜ on ehitus- ja transpordiettevõte. Ehituses teeme peamiselt kipsseinte ja -lagede paigaldust. Meie meeskonnas on 12 ehitustöölist. Saame hakkama lihtsate kõrval ka keerukate sõlmedega. Vajadusel peame omavahel nõu, et millist ehitustehnilist lahendust kasutada. Oleme tegutsenud erinevate tüüpi hoonetes: sõjavägi, koolid, haiglad, päästekeskused, hotellid, ostukeskused jne. Meie suuremad tellijad on Merko, Nordecon ja Oma Ehitaja.

Meie transpordi võimalustega võib tutvuda ka meie koduleheküljel: www.captus.ee. Lisaks teisaldame seife ja klavereid Hollandi päritolu ainulaadse trepiroomikuga.

Vaata rohkem