2023-08-23 14:48:55

Ehitustööline

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda oskustega üldehitajaid, kelle tööülesannete hulka kuulub järgnev:

  • kipsitööd - seinad, laed
  • puusepa tööd - katused, seinad põrandad jne
  • ventilatsioonitööd

Töö toimub nii väikestel, kui suurtel objektidel

Ищем в свой коллектив рабочих по строительству

Ниже перечислиных должностей :

   Гипсовые работы- потолков,стен

   По дереву (столяр)-крыши,стены,полы

   вентиляционные работы

Работы происходят как на маленьких так и на больших объектах

Ootused kandidaadile

  • varasem töökogemus ning iseseisev jooniste lugemise oskus
  • rääkima arusaadavalt ühte jägnevatest keeltest - eesti, soome või inglise
  • Soome isikukoodi olemasolu (henkilötunnus)
  • Soome maksunumbri olemasolu (veronumero)
  • Soome tööturvalisuskaart (työturvallisuuskortti)
  • soovitavalt omama juhiluba ja isikliku auto kasutamise võimalust

Опыт,умение читать чертежи.

Знание языков эст.,англ.,финский.

Иметь разрешение на работу (зелёная карта)

Финская карта по техники безопасности

Финская ID ( henkilötunnus)

Финская налоговый номер (veronumero)

Водительские права и собственный транспорт.

Ettevõte pakub

  • pikaajalist tööd Soomes
  • palk alates 12.- - 14.- eurot tunnis kätte (olenevalt oskustasemest)
  • ettevõtte poolt majutus, tööriided ja töövahendid

Küsimuste korral helistage järgnevale numbrile  +372 56 478 636, Raimond Madsen

Работа на длительный период

Зарплата 12-14 час

Проживание и рабочая одежда от фирмы.

больше информации на +372 56 478 636