Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321584

Ehitustööde projektijuht

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitustööde projektide juhtimine;
Ehitusdokumentatsiooni ettevalmistamine ja haldamine;
Projektimeeskonna ning alltöövõtjate töö koordineerimine;
Ehitusobjekti kvaliteetse ja tähtajalise valmimise tagamine;
Projekti riskide hindamine, finantskulude juhtimine, aruandlus ning edasine analüüs.

Ootused kandidaadile

Ehitusinseneri kvalifikatsioon (eelistatud väljaõpe Tallinna Tehnikaülikoolis);
Vähemalt 5-aastane töökogemus ehitusprojektijuhtimise valdkonnas;
Suurepärane eesti ja vene keele valdamine kõnes ning kirjas;
Soovituslik inglise keele oskus suhtlemistasandil;
Kasuks tuleb soome keele oskus suhtlemistasandil;
Väga hea MS Office programmide ja AutoCAD programmi valdamine;
B-kategooria juhiload;
Väga hea planeerimisoskus, initsiatiivikus ning otsustamisvõime.

Ettevõte pakub

Arenevat ja sõbralikku töökeskkonda;
Häid töötingimusi ning enesearendamise võimalusi;
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
Konkurentsivõimelist töötasu;
Vajadusel isikliku sõiduauto kompenseerimist.

Lisainfo

Töökoha kontor asub Kohilas, kuid ehitustööde objektid asuvad üle Eesti, kus ehitustööde projektijuhil tuleb viibida.
CV koos palgasoovi ja kaaskirjaga palume esitada CV Keskuse keskkonnas.

Tööpakkumise number
#321584

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2013

Osaühing Vesiroos on olnud usaldusväärne tööandja juba 20 aastat. Ettevõtte on seotud ehituse-, kaubanduse- ja kinnisvaraga. Kõigis ärivaldkondades on suudetud kohaneda muutunud majandustingimustega säilitades konkureeriv positsioon turul ja motiveeritud töökas meeskond. Ettevõtte kliendid ning partnerid on peamiselt Eestis tegutsevad edukad konkurentsivõimelised inimesed ja ettevõtted.
Vesiroosi omanikud on investeerinud ning jätkuvalt investeerivad töökeskkonda ning töövahenditesse, et tagada ärilistele võimalustele parimad töötingimused. Ettevõtte jätkusuutlikkuse on taganud hoolas ja mõistev suhtumine töötajatesse, klientidesse ja koostööpartneritesse.

Vaata rohkem