Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #667008

Ehitustisler

CVKeskus.ee klient
Keila, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime enda meeskonda kogenud ehitustislerit.

  • puidust uste ja akende valmistamine jooniste järgi aiamajadele
  • uste, akende komplekteerimine
  • töö erinevate seadmetega
  • kvaliteedinõuetest kinnipidamine
  • seadme töös tekkinud tõrgete eemaldamine

Ootused kandidaadile

  • varasem töökogemus

  • kohusetunne

  • täpsus

  • tehniline taip

  • tõsine suhtumine töösse

  • täpsus, korrektsus

  • iseseisva töö oskus

Ettevõte pakub

  • pikaajalist töösuhet

  • stabiilset tööd aastaringselt

  • meeldivat kollektiivi

  • väljaõpet

Lisainfo

Töökoht asub Keila linnas.

Tutvustav kiri või CV saada info(at)nordtimber.ee

Tööpakkumise number
#667008

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
8. september 2020

Meie eesmärgiks on pakkuda võimalikult kiireid ja lihtsaid lahendusi majaomanikele, kel puudu saunamõnudest, rahulikust istumisvõimalusest või aiatöövahendite hoiustamisvõimalusest. Sobiva pelgupaiga leiab meie tootevalikust igaüks.

Toodame aiamaju, tünnisaunu ja grillmaju nii linna- kui maakodu aedadesse paigaldamiseks. Meie valmistatud majade puhul on arvestatud seadusandlusega vältimaks vajadust erinevate lubade ja kooskõlastuste taotlemisel. Tooted on lihtsasti kokkupandavad või tarnitakse juba valmiskujul. Hoone paigalduse ettevalmistamiseks pole vaja enamat kui veidi killustikku ja mõnda ehitusplokki, millele hoone toetada. Tootevalikut planeerides oleme püüdnud aimata nii linna- kui maakoduga seotud vajadusi, enamikku hoonetest saab paigaldada täiendavaid lubasid ja kooskõlastusi taotlemata.

Vaata rohkem