Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630990

Ehitustehnika müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aktiivne ehitustehnika müügi ja renditeenuse pakkumine
Uute klientide leidmine ja olemasoleva kliendibaasi haldamine.
Kvaliteetne kliendi nõustamine parima lahenduse leidmiseks.
Müügipakkumiste koostamine, kliendi kohtumiste korraldamine ja müügieesmärkide täitmine
Tööpiirkonnaks renditeenuste pakkumine Tallinn/Harjumaa ja tehnika müük üle Eesti
Osalemine erinevatel messidel ehituse valdkonnas.

Nõudmised kandidaadile

Keskharidus.
Eelnev aktiivse müügitöö kogemus vähemalt 3 aastat.
Hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas.
Vene keele oskus suhtlustasandil. Inglise keel tuleb kasuks.
Hea suhtlemisoskus, positiivne ellusuhtumine, kohusteundlik,täpne ja aus.
Arvuti kasutamise oskus (MS Office)
B-kategooria autojuhiload.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus ehitustehnika rendi või müügi valdkonnas.

Ettevõte pakub

Eneseteostust rahvusvahelises ettevõttes.
Kõik tööks vajalikud vahendid ja toodete koolitust.
Konkurentsivõimelist palka. Põhipalk+tulemustasu.
Ametiautot

Aadress asub Suur-Sõjamäe 25a, Tallinn

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palume pöörduda mob: 58529118-Aldar,

Tööpakkumise number
#630990

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
9. detsember 2019

ARSENAL ehitustehnika rent ja müük on uus ja kiiresti kasvav ettevõte. Meie tegevusalaks on ehitustehnika rent ja müük ning tooted mida pakume on tuntud tootjad ehitus- ja tööstusvaldkonnas. Arsenal on loonud meeskonna, kes omab 10 aastat kogemust ehitustehnika rendi - ja müügivaldkonnas.

Vaata rohkem