Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #655620

EHITUSPUUSEPPA / ПЛОТНИК-СТРОИТЕЛЬ

CVKeskus.ee klient
Island
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakutakse tööd Islandis kõrgeltkvalifitseeritud EHITUSPUUSEPPA.

На работу в Исландию приглашается высококвалифицированный ПЛОТНИК-СТРОИТЕЛЬ.

Ootused kandidaadile

- antud ala kogemus
- meskonnatöö oskus
- distsiplineeritus ning kohusetundlikkus
- inglise ametikeele oskus
- EL-kodaniku pass

- опыт работы в данной сфере
- умение работать в коллективе
- дисциплинированность и ответственность
- английский язык на уровне элементарного общения
- паспорт гражданина ЕС

Ettevõte pakub

- töö kestus: 3 kuud
- komfortne majutus ning piletid edasi-tagasi
- ohutu töökeskkond
- kõrge palk

- срок работы 3 месяца
- полная оплата билетов туда и обратно
- комфортное проживание
- безопасные условия труда
- достойная зарплата

Tööpakkumise number
#655620

Asukoht:
Island
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2020

«BESTVERK» - Islandi ehitusturul dünaamiliselt kasvav ja arenev ettevõte. Ettevõte on ennast tõestanud nii ehituse peatöövõtjana, kui ehitusettevõttena, kes on suuteline teostama kõiki üldehitus- ja paigaldustöid, kui ka tehnilist hooldust ning remonti kalatööstuse vabrikutes ja merelaevadel.

«BESTVERK» - стремительно развивающаяся компания на рынке строительства Исландии.
Предприятие зарекомендовало себя как строительная организация-генподрядчик, выполняющая весь комплекс общестроительных и монтажных работ, а также техническое обслуживание и ремонт морских судов.

Vaata rohkem