https://www.cvkeskus.ee/804243

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #804243

Ehituspuusepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puitelementmajade ja palkmajade püstitus ja kaasnevad järeltööd Eestis


Ootused kandidaadile

Eeldame vähemalt viie aastast töökogemust.

Vajalik juhiloa olemasolu ja jooniste lugemine oskus tuleks kasuks.


Ettevõte pakub

Stabiilset tööd aastaringselt.

Sobivusel tööriided.

Palk 9-13 eurot/tunnis, vastavalt oskustele.

Võimalik on ka tükitöö.

 

Küsimuste korral helistada numbrile +372 56495131 Jarko

 

 


Tööpakkumise number
#804243
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Ehituspuusepp
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!