Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305769

Ehituspuusepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd saab kogemustega ehituspuusepp, kelle tööülesanneteks on valdavalt puidust katusekonstruktsioonide ja fassaadide ehitus. Kandidaat peaks
oskama ehitada toolvärki, paigaldada sarikaid ja katuseroovitust erinevatele plekiprofiilidele. Vajalik on ka oskus ehitada puidust seinakarkasse,
paigaldada laudist ja muid ehituslikke viimistlusmaterjale välistöödel.

Ootused kandidaadile

Heal tasemel tööoskus
Kindlasti peaks olema tööle ja tulemusele motiveeritud ja töötahteline.
Füüsiline vastupidavus.
Oskus iseseisvalt töötada.
Kasuks tuleb ehituslik haridus.

Katusetööd OÜ pakub häid töötigimusi, regulaaset tööd ning head teenimisvõimalust spetsialistidele.

Tööpakkumise number
#305769

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
25. mai 2013
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2013
Lisainfo palga kohta:
tulemustasu

Katusetööd OÜ tegeleb põhiliselt lame-, ja viilkatuste ehituse ja renoveerimisega. Vähemal määral ka puit, plekk ja plaatfassaadide ehitusega.

Vaata rohkem