Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343061

Ehituspuusepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevate puitkonstruktsioonide ehitamine, puitkarkass, terrassid, sarikad, soojustuse paigaldus, tuuletõkkeplaadi paigaldus, voodrilaua paigaldus jne.

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskus heal tasemel, ehitusmaterjalide tundmine, eelnev töökogemus ehitusel, kohusetundlikkus.

Ettevõte pakub

palju huvitavat tööd
praktilisi töökogemusi
rõõmsameelset töökollektiivi
tööle ja oskustele vastavat töötasu

Tööpakkumise number
#343061

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
19. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
19. mai 2014

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem