Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #716666

EHITUSPUUSEPP

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Palkmajade püstitamine

  • Katusekonstruktsioonide ehitus

  • Puidust vaheseinte ja vahelagede ehitus

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus või valdkonna töökogemus

  • Kuldsed käed ja hea silm

  • Vastutustundlik ja iseseisev

  • Avatud loomu ja hea koostöövõimega

  • Huvi puitkonstruktsioonide vastu ning soov ja hea tahe valdkonnas tegutseda

Ettevõte pakub

  • Tööd Soomes kahenädalaste vahedega, osaliselt ka Eestis

  • Väärilist tasu

  • Võimalust osaleda uue elukvaliteedi loomises

  • Edumeelset meeskonda

  • Abi Soomes töötamiseks vajalike dokumentide vormistamisel

Tööpakkumise number
#716666

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. august 2021
Kuulutus sisestati:
14. juuli 2021

Tegeleme täispuidust liimpalkmajade ja CLT-elementmajade müügi, disaini ning ehitusega Eestis ja välisturgudel, sh Soomes. Meie jaoks on väga oluline edendada uudset puitarhitektuuri ja pakkuda lahendusi ka kõige nõudlikumale kliendile. Oleme ehitanud kvaliteetseid ja looduslähedasi maju juba rohkem kui 15 aastat. Loome unistuste kodusid ideest teostuseni.

Uuri lähemalt https://www.finnlog.ee/
või helista 5025441

Vaata rohkem