Värsked tööpakkumised

Ehituspuusepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546241

Tööpakkumise number

546241

Töö kirjeldus

Pakume tööd ehituspuuseppadele Helsingis ja Tamperes.

Tegemist tuleb kipsvaheseinte ehitusega uues kortermajas ja ridaelamus.

Samuti üldehituslikud tööd erinevatel objektidel.

TÖÖD PIKEMAKS AJAKS

Nõudmised kandidaadile

- Kogemus antud valdkonnas
- Hea füüsiline vorm
- Kehtiv tööturvalisuskaart
- Kasuks tuleb auto kasutamise võimalus
- Soome keele oskus tuleb kasuks
- Veronumero/Henkilötunnus (Vajadusel aitame selle saamisel)
- Kohusetundlikkus, positiivne ellusuhtumine, teotahteline

Ettevõte pakub

- Stabiilset tööd
- Vahetustega tööd
- Palka kaks korda kuus
- Majutus ettevõtte poolt. Töötajal on oma tuba. Max kolmetoalised korterid.
- Kulude kompensatsiooni (Kütus, tööriided, laevapiletid)
- Kindlustus tööandja poolt (Õnnetusjuhtumi kindlustus)

Lisainfo

OOTAME OMA MEESKONDA USALDUSVÄÄRSEID JA TEOTAHTELISI TÖÖMEHI!

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
14. august 2018
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 14 EUR tunnis

EstEmploy on tööjõu varustamisega tegelev ettevõte, kes vahendab tööjõudu Eesti- ja Skandinaaviamaadesse. Meie peamised tegevusvaldkonnad on ehitus, tööstus, logistika.

EstEmploy OÜ annab pidevalt tööd üle 100 inimesele.

EstEmploy väärtusteks on meie töötajad, läbi mille pakume kvaliteetseid teenuseid oma partneritele.