Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296699

Ehituspuusepp

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

puitkonstruktsioonide püstitamine
katusetööd
majade järelsoojustamine
uste ja akende paigaldus
välisvoodri paigaldamine
juurdeehituste püstitus

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus ehituspuusepana
Inglise ja eesti keele oskus suhtlustasandil
B- kategooria juhiload
Eelnev töökogemus Norras
Iseseisvus – kandideerija peab olema võimeline töötama iseseisvalt, sest töö väikeobjektidel kuni 2 inimest objektil.
CV-s täpne kirjeldus tehtud töödest. Kandideerijaga võetakse ühendust personaalselt.
Vanus 22 - 37 aastat

Ettevõte pakub

paindlikku töögraafikut
stabiilset ja pikaajalist töösuhet
palka alates 160 Norra kr tunnis
kogumispensioni kindlustust
tööõnnetuse kindlistust
palgatõusu väga heade töötulemuste korral
ühtehoidvat kollektiivi

Lisainfo

Tagasisidet antakse ainult nendele kanditeerijatele, kes vastavad esitatud nõudmistele
Kasuks tuleb oma elamispind Oslo piirkonnas
Isikliku auto kasutamise võimalus.
Palgale lisandub puhkuseraha 10,2%

Tööpakkumise number
#296699

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 21 €/tunnis
Kuulutus aegub:
30. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2013

Woodstyle Bygg AS on 16 töötajaga väikeettevõtte Norras, Oslo piirkonnas. Peamisteks tegevusharudeks on katusetööd, majade järelsoojusamine, uste ja akende paigaldus ning juurdeehitised. Lisaks pakume erinevaid sisetöid. Klientuuriks on enamasti eraisikud.

Vaata rohkem