Värsked tööpakkumised

EHITUSPUUSEPP (Kipsitööd)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 454833

Tööpakkumise number

454833

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega üldehitajatele . Tegemist tuleb kortermaja kipsseinte ehitusega. Töömaht üle 7000 m2. Töö asukoht on Tampere.

Võtame antud objektile tööle vähemalt 10 töölist.

OBJEKTI KESTVUS 1 AASTA!

Nõudmised kandidaadile

- Kogemus antud valdkonnas
- Hea füüsiline vorm
- Kehtiv tööturvalisuskaart
- Kasuks tuleb auto kasutamise võimalus
- Soome keele oskus tuleb kasuks
- Veronumero/Henkilötunnus (Vajadusel aitame selle saamisel)
- Kohusetundlikkus, positiivne ellusuhtumine, teohtaline

Ettevõte pakub

- Stabiilset tööd
- Vahetustega tööd
- Palka kaks korda kuus
- Majutus ettevõtte poolt (Oma tuba, max 3 toaline)
- Kulude kompensatsiooni (Kütus, tööriided, laevapiletid)
- Kindlustus tööandja poolt (Õnnetusjuhtumi kindlustus)

Lisainfo

OOTAME OMA MEESKONDA USALDUSVÄÄRSEID JA TEOTAHTELISI TÖÖMEHI!

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2017

EstEmploy on tööjõu varustamisega tegelev ettevõte, kes vahendab tööjõudu Eesti- ja Skandinaaviamaadesse. Meie peamised tegevusvaldkonnad on ehitus, tööstus, logistika.

EstEmploy OÜ annab pidevalt tööd üle 100 inimesele.

EstEmploy väärtusteks on meie töötajad, läbi mille pakume kvaliteetseid teenuseid oma partneritele.