Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321362

Ehitusprojektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitusprojektide juhtimine, lepingute ettevalmistamine ja edasine haldamine. Dokumentatsiooni ettevalmistamine ja haldamine. Ehitustööde
ettevalmistamine ja
edasine järelevalve. Hinnapakkumiste koostamine. Tellimuste edastamine. Projekti riskide hindamine, finantside juhtimine, aruandlus ja hilisem
analüüs.
Ehitusdokumentatsiooni pidamine.

Ootused kandidaadile

Aktiivne ellusuhtumine.
Hea organiseerimis- ja otsustusvõime.
Kõrgharidus vastavas valdkonnas ja vähemalt 2 aastane kogemus projektijuhtimise vallas.
Eesti ja vene keele valdamine kõnes ja kirjas, kasuks tuleb ka inglise keele oskus suhtlemistasandil.
Microsoft office programmide valdamine: word, excel, autocad, outlook.
B-kat juhiload.

Ettevõte pakub

Dünaamilist arengut kinnisvaraettevõttes
Enesearendamise võimalusi ja hindamatut töökogemust.
Motiveerivat ja konkureerivat töötasu.
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd.
Konkurentsivõimelist palka ja tulemustasu.
Ametiautot.

Lisainfo

CV koos palgasoovi ja kaaskirjaga palume esitada CV keskuse keskkonnas!

Tööpakkumise number
#321362

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või ametnik
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
29. september 2013

Tegeleme Tallinnas ja lähiümbruses hoonete ehituse ja remondiga

Vaata rohkem