Värsked tööpakkumised

Ehitusprojektide eelarvestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359895

Tööpakkumise number

359895

Töö kirjeldus

• Ehitusprojektide eelarvete koostamine ja kokkupanemine (k.a riigihanked)
• Mahtude arvutamine (jooniste lugemine)
• Hinnapakkumiste küsimine allhankijatelt
• Hinnapakkumiste küsimine
• Pakkumiste esitamine ja riigihangete avamisel osalemine

Nõudmised kandidaadile

• Ehitusalane kõrgharidus või selle omandamine
• Vähemalt 1-aastane varasem töökogemus ehitusprojektide eelarvestamisel
• Väga hea eesti keele oskus
• Hea arvuti kasutamise oskus ( teksti- ja tabelitöötlus, Autocad)
• Korrektsus ja täpsus
• Pingetaluvus, oskus toime tulla muutuvate olukordadega
• Kohusetundlikkus ja tasakaalukus
• Hea analüüsivõime

Kasuks tuleb
• Vene keele oskus

Ettevõte pakub

• Tänapäevast töökeskkonda
• Vastutusrikast tööd arenevas ettevõttes
• Motiveerivat töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. november 2014
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2014

Tammepärja Maja OÜ on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, kelle juhatuse liikmed omavad ehitusalast kogemust juba üle 20 aasta.

Meie põhilisteks tegevusaladeks on ehitustööde peatöövõtt ja rekonstrueerimine.

Koostöös Headmaster OÜ- ga osaleme Järvekülas, Kaare tee 3a ja 3b elamute ehitamisel, millest esimene hoone valmis augustis 2014 ning teine on ehitusjärgus.
Lisaks korraldatakse ettevalmistusi järgmise, Kaare tee 5a ehitamise alustamiseks.

Läheneme igale objektile individuaalselt, mistõttu pakume kliendile paindlikkust ja suurepärast kvaliteedi ning hinna suhet.

Teostame töid kvaliteetselt, efektiivselt, paindlikult ja ohutult, arvestades seejuures kliendi kõiki nõudeid ja soove