2023-08-23 14:48:55

Ehitusmehed Soome

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Kas tahaksid töötada Soomes ehitusalal? Barona Rakennus Oy otsib oma klientidest ettevõtetele töötajaid ehitustöödele Helsingi piirkonnas.

Otsime ehitajaid erinevatele töökohtadele kogenud spetsialistidest abitöölisteni. Nii uudisehitiste kui ka remonditööde objektid asuvad pealinnapiirkonnas, kus transpordiühendus on hea. Vajaduse korral korraldame majutuse ning abiks on eesti keelt kõnelev konsultant.

Ootused kandidaadile

• tööohutuskaart (vajadusel abistame kaardi taotlemisel)
• hea töömotivatsioon ja kogemus ehitusvaldkonnas
• valmisolek elada ja töötada tööpäevadel Soomes

Ettevõte pakub

• võimalust pikaajaliseks töösuhteks
• mitmekesiseid tööülesandeid ja turvalisi töötingimusi
• konkurentsivõimelist ning kollektiivlepingu tingimustele vastavat palka
• töötervishoiuteenuseid
Töö alustamine on kiire ja lihtne. Saad Baronast ehitustöödeks vajalikud tööriided ja -jalatsid. Maksame ehitusvaldkonna kollektiivlepingu tingimustele ning erialastele oskustele ja kogemustele vastavat palka. Pakume erinevaid tööülesandeid alates ehituspuusepa töödest kuni abitöölise ülesanneteni. Pealinnapiirkonna ehitusobjektidel töötab palju eestlastest ehitajaid.

Võta julgesti ühendust ja tule Soome tööle!

Lisainfo

KIIREIM TEE KANDIDEERIDA - http://bit.ly/2qOnagA
Alustame tööintervjuusid juba taotluste esitamise ajal ja osa intervjuudest toimub novembri jooksul Tallinnas või Helsingis eesti või soome keeles. Saada oma taotlus kohe juuresoleva taotluse esitamise lingi kaudu teele.
Lisateavet tööülesannete kohta annab eesti ja soome keeles
Kalev Kamlat Barona Rakennus Oy-st, kui helistad telefonil
+358 40 8307 602.