Ehitusliftide paigaldaja
Tööpakkumise number #814806

2
Cramo Estonia AS
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Liftide ja töölavade paigaldustööd, rikete kõrvaldamine ning remondi- ja hooldustööd.

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlikkus, täpsus ja iseseisvus tööülesannete täitmisel
  • hea suhtlemisoskus, pingetaluvus ja füüsiline vastupidavus (töö kõrgustes)
  • varasem kokkkupuude seadmete montaažiga ja/või elektritöödega
  • B-kategooria juhiluba
  • väga hea eesti keele oskus, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil

Kasuks tuleb elektrialane haridus, oskus lugeda elektri-ja hüdraulikaskeeme.

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd ja kõiki vajalikke töövahendeid

  • toetavat meeskonda, ühisüritusi ja personalisoodustusi

Tööpakkumise number
#814806

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 2 UUS
2 p. tagasi
VENTILATSIOONI PUHASTUSE SPETSIALIST Nordic Air Ventilatsioon OÜ
1200 - 2000 €/kuus
2 UUS
2 p. tagasi
VENTILATSIOONI PUHASTUSE SPETSIALIST Nordic Air Ventilatsioon OÜ • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
MEHHANISMIJUHT Kadrioru Park
MEHHANISMIJUHT Kadrioru Park • Tallinn
Tallinn
ERITÖÖDE MEISTER GoProperty AS
ERITÖÖDE MEISTER GoProperty AS • Tallinn
Tallinn
VIP 1
KATUSE JA TUULDUVATE FASSAADIDE EHITAJA Pika-Service OÜ
1500 - 3000 €/kuus
1
KATUSE JA TUULDUVATE FASSAADIDE EHITAJA Pika-Service OÜ • Tallinn
Tallinn
5 p. tagasi
VÄIKELAEVAEHITAJA Ridas Yacht & Composite OÜ
5 p. tagasi
VÄIKELAEVAEHITAJA Ridas Yacht & Composite OÜ • Harjumaa
Harjumaa
Vaatan kõiki