Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #515730

Ehituskoristaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koristustööd ehitusobjektil ehituse ajal ja lõpetamisel
Ehitusobjekt asub HELSINGI kesklinnas

Ootused kandidaadile

- varasem töökogemus
- tööturvalisuskaardi olemasolu
- töökus ja kohusetundlikus
- täpsus, iseseisvus ja ausus
- hea füüsiline vastupidavus

KASUKS TULEB:
- soome või inglise keele oskus
- poleerimis- ja pesemismasinatega töötamise kogemus
- üldehitustööde kogemus
- oma elamiskoha olemasolu Helsingis või selle ümbruses

Ettevõte pakub

- elukohta Soomes
- laevapiletite kompensatsiooni
- toredaid ja korralikke töökaaslasi
- mitmekesist tööd

Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega

Tööpakkumise number
#515730

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2018

WORK PERSONAL OÜ on personaliotsingu, tööjõuvahenduse ja -rendiga tegelev ettevõte. Otsime koostööpartneritele sobivad töötajad, sõlmime viimastega töölepingud ning hoolitseme nende edaspidise käekäigu eest.

Seoses uue ehitusobjektiga Soomes HELSINGI kesklinnas, pakume tööd EHITUSKORISTAJATELE.

Vaata rohkem