Ehituskonstruktsioonide insener
Tööpakkumise number #814974
Osaline kaugtöö võimalus

Novarc Group AS
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Meiega saad end proovile panna nii korterelamute, büroohoonete, ühiskondlike hoonete, kui ka tööstuslike ehitiste valdkonnas. Aastate jooksul oleme meeskonnana loonud Eestis silmapaistvaid lahendusi. Juhtiva konstruktoriga koos saad luua lihtsamaid ja keerukamaid ning põnevamaid konstruktsioonilisi lahendusi.

Selleks, et meeskonnatöö ladusalt toimiks, on sinu peamisteks tegevusteks:

  • hoonete konstruktsiooniliste lahenduste väljapakkumine
  • koostöös juhtiva ehituskonstruktsioonide inseneriga hoonete püsivuse tagamine
  • koostöö projekteerimismeeskonna liikmetega

Ootused kandidaadile

  • huvi ja kogemus ehituskonstruktsioonide projekteerimise valdkonnas
  • ehitusinseneri kutsetunnistus (või lähiajal omandamisel)
  • erialane kõrgharidus
  • mudelprojekteerimise tarkvara kasutusoskus (Revit või Tekla)
  • eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • täpsus, korrektsus, püsivus
  • oskus kinni pidada tähtaegadest

Kasuks tuleb:

  • B-kategooria juhiluba
  • võõrkeelte oskus

  • pikaajalist ja arendavat töösuhet professionaalses meeskonnas

  • kaasaegseid töömeetodeid,-keskkonda ja -vahendeid

  • mitmekülgsete ambitsioonikate projektidega vastutusrikast tööd

  • konkurentsivõimelist töötasu

  • erialaseid koolitusi

  • sporditoetust

  • ühisüritusi

Tööpakkumise number
#814974

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

6 p. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus PROJEKTEERIMISE PROJEKTIJUHT Novarc Group AS
6 p. tagasi
PROJEKTEERIMISE PROJEKTIJUHT Novarc Group AS • Tallinn
Tallinn
6 p. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus JUHTIVARHITEKT Novarc Group AS
6 p. tagasi
JUHTIVARHITEKT Novarc Group AS • Tallinn
Tallinn
6 p. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus PROJEKTEERIMISE PROJEKTIJUHT AS Tallinna Vesi
6 p. tagasi
PROJEKTEERIMISE PROJEKTIJUHT AS Tallinna Vesi • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
PROJEKTIJUHT-PROJEKTEERIJA AS GoCraft
2 päeva jäänud
PROJEKTIJUHT-PROJEKTEERIJA AS GoCraft • Tallinn
Tallinn
UUS
2 p. tagasi
Täielik või osaline kaugtöö võimalus ELEKTRIVÕRKUDE VANEMPROJEKTEERIJA OÜ Pluvo Eesti
UUS
2 p. tagasi
ELEKTRIVÕRKUDE VANEMPROJEKTEERIJA OÜ Pluvo Eesti • Tallinn
Täielik või osaline kaugtöö võimalus
Tallinn
Vaatan kõiki