2023-08-23 14:48:55

Ehitusjuht / kinnisvarajuht (palk alates 60 000€ aastas)

CVKeskus.ee klient
Alates 5000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on Luksemburgi eraettevõte, mis otsib oma ridadesse EHITUSJUHI / KINNISVARA JUHTI. Tööülesanneteks on ettevõtte luksusliku kinnisvara arendus ja haldus erinevates maailma riikides.

TÖÖÜLESANDED:

* Erinevates riikides asuv kinnisvara (peamiselt eramajad) haldus vastavalt kõrgeimatele standarditele.
* Aidata välja töötada ja rakendada kinnisvara haldamise programme, sealhulgas ennetavat hooldust ja teostada sagedasi hoolduskontrolle. Tagada, et hooldusprogramme viiakse korrapäraselt läbi.
* Luua erinevates riikides ingliskeelsed kinnisvara hoolduse ja halduse protseduurid ja käsiraamatud. Korraldada korrapäraselt füüsilisi kohapealseid kontrolle, et protseduuridest kinnipeetakse.
* Aidata planeerida erinevaid ehitusprojekte esialgsest disainist valmis hooneni. Kontrollida iga projekti haldus-, finants- ja lepinguliste küsimuste nõuetekohast täitmist. Kontrollida projekte erinevates riikides kohapeal ja teostada ehitusjärelvalvet.
* Luua koostöösidemed kõigi majajuhtidega – tagada kõikide osapoolte vaheline tõhus koostöö.
* Aidata luua ja hallata ettevõtte kinnisvara ja kinnisvara osakonna eelarvet.
* Pidada läbirääkimisi lepingutingimuste üle, saavutades kliendile parimad tulemused, tagades samal ajal, et lepingutingimused on heaks kiidetud peakontori poolt.
* Esitada peakontorile igapäevased ja iganädalaseid aruandeid. Peakontorile on vajalik esitada korrapäraselt progressiaruanded iga üksiku projekti edenemise kohta.

Ootused kandidaadile

Tööd saab sobiv kandidaat kellel on:

* Inseneri, arhitekti rakenduslik või kõrgharidus või samaväärse erihariduse olemasolu.
* Suuremahuliste kinnisvaraobjektide juhtimise kogemus.
* Kinnisvara juhtimise kogemus vähemalt 5-aastat hotellis, saatkonnas või suuremates eramutes.
* Laialdased teadmised ehitussüsteemidest, ventilatsioon, elekter, jne. sealhulgas disainiküsimustest, ehitusmaterjalidest ja meetoditest.
* Oskus kasutada tehnilisi ja arhitektuurilist tarkvara.
* Kogemused töötades kõrge netoväärtusega üksikisikutega. Diskreetsus on kohustuslik.
* Inglise keele oskus vähemalt B2 tasemel ja hea prantsuse, itaalia või vene keele oskus. Eelnev aruannete kirjutamise kogemus inglise keeles.
* Oskus pöörata erilist tähelepanu detailidele ja kvaliteedile.
* Hea suhtleja, juht ja läbirääkija.
* On iseseisev ja oskab ennetada probleeme. Võimaldab töötada surve all ja toime tulla keerulistes ja stressirohketes olukordades.

Ettevõte pakub

Sobivale kandidaadile pakume:

* Võimalust teha rahvusvahelist karjääri ja hallata luksusliku kinnisvara kogu maailmas.
* Ümberasumisega seotud kulude kompenseerimist Eestist Luksemburgi.
* Luksemburgis majutuse kompenseerimist.
* Töövahendeid ja abi sisseelamisel.
* Tähtajatut töölepingut.
* Meeldivat kollektiivi.

Lisainfo

Palk ja lisainfo:

* Palk vastavalt kandidaadi ootustele, vähemalt 60 000 € aastas.
* Boonuseid ja tulemuspalka vastavalt edukalt lõpetatud projektidele.
* Töö asukoht on Luksembourgi linn.