Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312451

Ehitusinsener-konstruktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on Norrast saadetud lähteandmete alusel rõdu-, trepi või mõne muu metallkonstruktsiooni dimensioneerimine ja tööjooniste koostamine. Enamkasutatavad materjalid on teras, alumiinium, betoon, klaas.

Ootused kandidaadile

- Hariduselt ehitusinsener
- Peab tundma ehitus staatikat ja oskama dimensioneerida konstruktsiooni
- Vähemalt ühe joonistus programmi (AutoCad, Solid Works või muu) valdamine heal tasemel
- MS Office programmide oskus
- Inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
- Hea pingetaluvusega

Pakume püsivat projekteerimisalast tööd rahvusvahelises ettevõttes. Pakume koolitusvõimalusi ja paindlikku tööaega. Töötasu kokkuleppel.

Lisainfo

Töötaja asub tööle tegevjuhi alluvusse, st tööülesanded annab tegevjuht. Otseseid alluvaid pakutavale ametikohale ei lisandu. Üsna palju tuleb suhtlemist kõnes ja kirjas Norra projektijuhtidega (valdavalt Eesti poisid) ja tootmisega, mis asub samas hoones.

Tööpakkumise number
#312451

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
27. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
27. juuni 2013
Lisainfo palga kohta:
Töötasu kokkuleppel

Exentor OÜ on Norra kapitalil põhinev tootmisettevõte. Toodame peaasjalikult erinevaid rõdu-, trepi ja piirdekonstruktsioone. Tootmist alustasime aastal 2001.
Kogu toodangu turustame ja paigaldame Norras. Tootmine ja projekteerimine toimub EEstis. Meie tegemistega saab tutvuda meie tütarettevõtte koduleheküljel www.gbsprodukter.no

Vaata rohkem