Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #826465
Täielik või osaline kaugtöö võimalus

Ehitusinsener / ehituskonstruktor / peakonstruktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa, kaugtöö võimalus
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Töö ülesandeks on ehituskonstruktsioonide projekteerimine ja BIM modeleerimine, nooremate kolleegide nõustamine, klientide nõustamine ja osalemine ülejäänud projekteerimise protsessis konsultandina

Ootused kandidaadile

Nõutav:
- erialane kõrgem haridus, soovitavalt magistrikraad
- iseseisev töötamise oskus
- hea valdkonna tundmine
- positiivne ellusuhtumine ja soov teha meeskonnatööd

Kasuks tuleb:
- eelnev töökogemus projekteerimise valdkonnas
- autojuhilubade olemasolu
- BIM modeleerimise oskus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- konkurentsivõimelist ja paindlikku tasustamissüsteemi
- tööd arenevas ettevõttes ja huvitavaid projekte
- enesetäiendamise võimalusi
- soovi korral projektipõhist paindlikku tööajaga tööd ja tulemustele vastavat konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Erinevad töötamise varjandid (kodus, büroos jne) ja tasustamise varjandid (projektipõhine, kuupalk, arvega jne) võimalikud

Tööpakkumise number
#826465