Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #803767

EHITUSE PROJEKTIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektijuhina kuulub sinu vastutusvaldkonda:

  • Ehitustegevuse planeerimine, juhtimine, dokumenteerimine jakvaliteedi korraldamine/juhtimine OÜ Tiskre Ehitus objektidel;
  • Ehitus- ja projekteerimistööde ajagraafikute koostamine ja tähtaegadest kinnipidamise kontroll;
  • Objektide hanke- ja varustusplaanide koostamine, lepingute sõlmimine ja täitmise kontroll;
  • Hinnapäringute koostamine, alltöövõtjatega lepingute sõlmimine ja tööde täitmise jälgimine;
  • Ehitustööde mahtude-, maksumuse- ja kulukontroll,maksumusplaanide koostamine, eelarve järgimise ja sihtmaksumuse saavutamise kontroll;
  • Ehitustööde ülevaatuse ja akteerimise juhtimine;
  • Ehitusobjektide õigeaegse valmimise tagamine;
  • Ettevõtte ehitusalaste infosüsteemide arendamine ja dokumenteerimine.

Ootused kandidaadile

  • Varasem projektijuhina töötamise kogemus ehitusvaldkonnas
  • Erialane kõrgharidus

  • Eesti ja vene keele oskus

Head põhipalka, motiveerivat tulemustasu,häid töötingimusi kaasaegses Tallinna kesklinna kontoris.

Kandideerimiseks saada oma cv aadressil info(at)tiskreehitus.eu

Tööpakkumise number
#803767

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. august 2022
Kuulutus sisestati:
5. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem