Värsked tööpakkumised

Ehituse projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 368639

Tööpakkumise number

368639

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks vastutusvaldkondadeks on:
• Ehitustööde juhtimine ja alltöövõtjate töö koordineerimine objektil;
• Projektdokumentatsiooni alusel hinna- ja tasuvuskalkulatsioonide koostamine;
• Materjalide ja alltöövõttude hinnaküsimised, läbirääkimised ja lepingute ettevalmistamine;
• Objekti eelarve, ehitustööde teostamise ajagraafiku ja rahavoogude plaani koostamine, selle täitmine;
• Suhtlemine tellija, alltöövõtjate, hankijate, järelvalvega;
• Ehituse käigu nõuetekohane dokumenteerimine;
• Tööohutuse- ja töötervishoiunõuete tagamine objektil;
• Tööde kvaliteedi vastavuse tagamine ehitusnormidele, projekt-dokumentatsioonile ja ettevõtte kvaliteedisüsteemile;

Nõudmised kandidaadile

Sa oled sobiv kandidaat kui:
• Omad eelnevat ehitusjuhtimise töökogemust;
• Omad ehitusalast kõrgharidust;
• Sul on väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus ning läbirääkimisoskus;
• Sul on süsteemse mõtlemise, analüüsi- ja üldistusvõime
• Sind iseloomustavateks märksõnadeks on pingetaluvus, täpsus, kohusetundlikkus ning väärtustad koostöövalmidust;
• Sul on väga hea jooniste/projektide lugemise ja arvuti kasutamise oskus (Autocad, MS Project, Excel, Word);
• Sind iseloomustavateks märksõnadeks on täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus, oled algatusvõimeline ning väärtustad meeskonnatööd andes maksimaalse panuse ühiste eesmärkide saavutamiseks;
• Sul on B-kategooria juhiluba.

Ettevõte pakub

Sulle pakume:
• arendavat, väljakutset pakkuvat ja huvitavat tööd
• koolitusvõimalusi ja arenguperspektiivi
• motiveerivat töökeskkonda ja tulemustest lähtuvat töötasu
• meeldivat töökollektiivi

Lisainfo

Kandideerimisele palun lisada CV-le ka palgasooviga motivatsioonikiri.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. märts 2015
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2015

Antifire Tuleohutuslahendused on tuleohutusettevõte, mis jätkab Tempus Kustuti (1994-2005) ja Kidde Eesti (2005-2012) senist tegevust, pakkudes oma klientidele tulekahju avastamise-, kustutamise- ja pääste terviklahendusi nii maal, merel kui õhus, alates kõige lihtsamatest tuleohutusvahenditest kuni kliendi erivajadusi arvestavate tehniliste lahendusteni.

Meie klientideks on nii avaliku sektori asutused kui ka eraettevõtted.