Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #755732

Ehituse objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Objektijuhi põhiülesanne on tööde organiseerimine ehitusobjektil.

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalane kõrgharidus või selle omandamine (viimane kursus)

  • Eelnev kogemus ehitustööde juhtimisel projekti- või objektijuhina

  • Väga hea eesti keel

  • Kasuks tuleb vene keele oskus

  • Positiivne ellusuhtumine, julge pealehakkamine, valmidus ennast proovile panna ja täiendada

  • Hea arvutikasutamisoskus ning erialaste programmide kasutamise oskus (BIM- tarkvara, CAD tarkvara, MS Project)

  • Täpsus, kohusetundlikkus ja korrektsus

  • Hea suhtlemisoskus ning valmidus meekonnatööks

  • B-kategooria autojuhiluba

Ettevõte pakub

  • Väärikat töötasu, tulemustasu

  • Põnevaid objekte ja erialast väljakutset

  • Erialast arengut suurte kogemustega inseneride juhtimisel

  • Kaasaegset töökeskkonda ja tehnilisi vahendeid, tasuta sportimisvõimalust

  • Ametiautot

  • Huvitavat ja vastustusrikast tööd arenevas ettevõttes

  • Erialast täiendkoolitust

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata oma CV koos palgasoovi ning varasema erialase tegevuse kirjeldusega märgusõnaga „Objektijuht“.

Tööpakkumise number
#755732