Ehituse divisjoni müügijuht
Tööpakkumise number #695141

Würth AS
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • Ehituse suuna müügimeeskonna töö juhtimine ja arendamine

  • Võtmeklientidega koostöö arendamine

  • Tootevaldkonna arendamine

  • Meeskonnas hetkel 13 alluvat

Ootused kandidaadile

  • Tulemusele orienteeritud meeskonna juhtimise kogemust, soovitavalt B2B valdkonnas

  • Oled hea suhtleja ja liider oma meeskonnale

  • Head planeerimise ja tähtaegadest kinnipidamise oskust

  • Ehituse valdkonna kõrgharidust või mitmeaastast juhina töötamise kogemust

  • Head inglise- ja soovitavalt  vene keele oskust

  • Head kontoritarkvara kasutamise oskust

  • B kategooria autojuhilube

  • Soovitavalt ehituse valdkonnas töötamise kogemust

Ettevõte pakub

  • Sõbralikku-, toetavat- ja professionaalset meeskonda
  • Kaasaegset   töökeskkonda  ja - vahendeid
  • Konkurentsivõimelisi töötingimusi , sh. tulemustest sõltuvat lisatasu
  • Ametiautot
  • Sporditoetuste süsteemi
  • Tööaega   argipäeviti

Lisainfo

Würthi tulles leiad kindla töökoha rahvusvahelises suurkontsernis

Tööpakkumise number
#695141