Ehituse abitöötaja
Tööpakkumise number #717293

Töö kirjeldus

Otsime Helsingi lähedal asuvale saarele ehituse abitöötajaid, kelle tööülesanneteks on üldehitusel abistamine - enamasti suvemajade remontimine, juurdeehitused ja muud abistavad ülesanded.

Ootused kandidaadile

  • kiire kohanemisvõime ja hea pingetaluvus
  • korrektsus ja täpsus tööülesannete täitmisel
  • kandaat peab olema Euroopa Liidu kodanik.

Kasuks tuleb:

  • varasem töökogemus ehitusel.

Ettevõte pakub

  • Lepingut Soome ettevõttega

  • Sõbralikku töökollektiivi

  • Väljaõpet kohapeal

  • Majutus

Tööpakkumise number
#717293