Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #501904

Ehitaja/Fassaditööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

erinevate fassaadikatete paigaldus ja soojustamine- plaatfassaadid, kassetid, võrk, lisaplekid, puit jms. Termoprofiilide paigaldus, soojustamine jne

Ootused kandidaadile

täpne, kohusetundlik, soov. eesti keele oskus soovituslik

väljaõpet, vajadusel aitame elamispinnaga väljastpoolt Tallinat töölistele, isikukaitsevahendeid/tööriided, tööks vajalikud tööriistad

Tööpakkumise number
#501904

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 8 - 13 €/tunnis
Kuulutus aegub:
11. november 2017
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2017

CVKeskus.ee klient

Hoonete ehitus

Vaata rohkem