2023-08-23 14:48:55

Ehitaja

CVKeskus.ee klient
Alates 2000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Traveter Ehitus teostab Eestis ja enamasti Harjumaal maa-aluste konstruktsioonide hüdro- ja soojusisolatsiooni töid ning betoonkonstruktsioonide taastamist. Otsime oma meeskonda ehitajat, kellel on tehnilist taipu, osavad käed ja motivatsioon ehitada Eestis paremat elu- ja töökeskkonda.

Ehitaja tööülesanneteks on ehitustööde teostamine, mis hõlmab ettevalmistust, masinate ja seadmete komplekteerimist, ehitustööde tegemist ja ehitusplatsi koristust ning vajadusel väiksemas mahus ka materjalide tarnet platsile.

Põhilised tegevusalad:
• hoonete ja rajatiste hüdroisolatsioonitööd
• torkreteerimine
• betooniremont
• injekteerimine

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame ehitusjoonise lugemise oskust ja eelnevat ehitustööde kogemust. Hea ehitaja on meeskonna mängija ja samas oskab teha tööd ka iseseisvalt. Soovitavalt omab kandidaat:

• ehitusalast töökogemust
• ausust, korrektsust ja aktiivsust töökohustuste täitmisel
• head tervist ja füüsilist vastupidavust
• oskust töötada meeskonnas

Kandideerima ootame ka inimesi, kellel puuduvad eelnevad oskused, kuid nad näevad, et nad tahavad areneda ehitussektoris.

Kasuks tuleb:

• ehitusalane haridus või selle omandamine
• juhilubade olemasolu
• inglise ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

• teadmistele, oskustele ning töötulemustele vastavat palka
• rutiinivaba ja erineva keerukusastmega tööd
• tervise ja spordiga seotud kulude osalist katmist lisaks palgale
• võimalusel pakub ettevõte ametiautot

Ettevõte pakub kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid ning ees ootab sõbralik kollektiiv, kes pakub vajadusel tuge ja võimalust areneda, et uued väljakutsed õnnestuksid.