Värsked tööpakkumised

Ehitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 434760

Tööpakkumise number

434760

Töö kirjeldus

Pakume Tallinnas Mustamäel tööd kogenud müürseppadele, krohvijatele, maalritele, plaatijatele ja teistele ehitajatele. Pakkumine sobib ka väikefirmadele

Nõudmised kandidaadile

Vajalik eelnev töökogemus soovitud erialal.

Pakume konkurentsivõimelist palka ja soodsaid töötingimusi. .

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. august 2016
Kuulutus sisestati:
8. august 2016

RIITO Ehituse AS peamisteks tegevusvaldkondadeks on ehituse peatöövõtt ja projektide juhtimine ning elu- ja ärikinnisvara arendamine. Oleme on tegevuses fokuseerinud nii era- kui avaliku sektori tellijatele ning soovime pakkuda läbimõeldud ja kestvaid lahendusi. Ettevõttes töötavad insenerid, kes omavad pikkaajalist kogemust nii kodu- kui välismaisel ehitusturul.