2023-08-23 14:48:55

Ehitaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma kliendile Helsinki piirkonda, Soome tööle

Ehitajaid

Otsime kliendile 1-3 töötajat, kes tuleksid toime ehitustöödega, mida teostakse jooniste alusel.
Planeeritud objekt on hobusetalli ümberehitus (lammutustöö ja ehitusabitöö kestvus orienteeruvalt 6 kuud - kuni lume tulekuni).

Seega sobival töötajal tuleb olla mitmekülgseid kogemusi ehitustöödest (vundamendist katusetöödeni).
Näiteks on renoveeritavas osas on planeeritud tallikohtade möötude suurendamine vastama uuentatud EU nõudmisi, ning ehitatakse ka
juurdeehitised, mis võimaldavad tallikohtade arvu kasvatada.

Objektile tööle saamiseks peab omama nii „Työturvallisuus“- kui ka „tulityö"-kaarti, seega need peavad olemas olema
enne tööle asumist.

Töö teostatakse renditöö põhimõttel WorkPoweri Soome ettevõtete alluvuses.

Eelisjärjekorras kutsutakse vestlustele need kandidaadid, kellel on tehtud Soome registreerimised, ning kes omavad
aastaks 2013 kehtivad "verokorttit".

Kui soovite töödata ühe brigaadina palume igale avaldusele märgida kõik brigaadi liigmete nimed.

Ootused kandidaadile

- tõendatav töökogemus mitmekülgsete ehitustööde tegemise kohta.
- soovitajad eeltoodud töökogemustest
- „työturvallisuus“ ja „tulityö-„ kaarti olemasolu.
- soome keele oskus heal tasemel (vähemalt ühel brigaadis)
- EU – kodakondsus

Kasuks tuleb:
- kehtiva Soome „verokortti“ omamine
- majutusvõimalus Helsingi või selle lähipiirkonnas.
- juhiluba ja isikliku autokasutamise võimalus

Ettevõte pakub

- Vajadusel pakume majutuskohti meie ühiselamus Tuusulas.
- Aitame vajadusel ametnike külastamisel ja registreeringute tegemisel.

Lisainfo

Veenduge kindlasti selles, et avaldusest tuleb välja Teie vastavus esitatud nõuetele!
Lisaks palume avaldusele märkida ka palgasoov.

Tähelepanu! Saame käsitleda avaldusi ainult eesti, inglise või soome keeles. Vene keeles saadetud
avaldustega me ei saa arvestada. Sobivate kanditaatidega võetakse ühendust ja lepitakse vestluse aeg.

Lisainformatsiooni palume küsida kirjalikult elektronposti teel (kontaktandmed leiate meie koduleheküljelt www.workpower.ee)
- peale avalduse saatmist. Võimalusel palume, et täidaksite avalduse otse meie koduleheküljel, nii ei pea
me esitatud avaldust uuesti sisestama oma andmebaasi.

Juhul kui täidate järgnevaid tingimusi:
- omate vajalike Soome registreeringuid
- elate Helsingi lähiümbruses
- valdate soome keelt
palume Teil kandideerimiseks täida avaldus meie Soome koduleheküljel www.workpower.fi ning võtta ühendust meie Helsingi kontoriga.