https://www.cvkeskus.ee/799990

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #799990
Veebipõhine värbamine

Ehitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Veebipõhine värbamine

Töö kirjeldus

Tenram Oy pakub pikaajalist ehitustööd Soome, ettevõte otsib oma kollektiivi üldehitajaid. Töö sisuks vaheseinte ehitus, katuste ehitus, üldehitustööd. Vajadusel aitame paberite ja elamisega. Palga maksmine 2 korda kuus. Telefon: +358 401971491 


Ootused kandidaadile

Kohusetundlikus

Oskus iseseisvalt töötada

Oskus kaasa moelda

 


Ettevõte pakub

Ettevotte pakub pikaajalist ja kindlalt töösuhet 

 


Tööpakkumise number
#799990
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Ehitaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!