Ehitaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #613955

Ehitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soomes, Turku linnas pakkuda tööd ehitajatele:
Sisetööd
Üldehitus
Plaatimine
Maalritööd
Betoonitööd
Puitehitised

Ootused kandidaadile

Ehitusalane kogemus, eelpool nimetatud ( mingi neist) ehitustöö oskus ja kogemus.

Kasuks tuleb : Soome kogemus, soome keele oskus, oma sõiduvahend.
Ka paarimehe võib kaasa võtta!

Ametlikku lepingut, palk 14.50-16.00 eur / h (palk kokkuleppel), ettevõtte poolset majutust, püsiv tööleping, vahelduvad objektid... Soome TES põhised palgad.
NB! Alati korrektne ja aus palgamaksu süsteem!

Töö algus: kokkuleppel

NB! Kuulutus ei aegu, sest palju tööd ja objekte! Kandideeri julgelt, kui oled EHITUSALA SPETSIALIST!

Tööpakkumise number
#613955
Ehitaja