Värsked tööpakkumised

Ehitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359874

Tööpakkumise number

359874

Töö kirjeldus

-Pakume Soomes tööd ehitajatele erinevates valdkondades(Üldehitus, puusepp, palkmajad, müürespp, plaatija, maaler, krohvija, armeerija, plekksepp jne).

Nõudmised kandidaadile

-Varasem töökogemus.
-Jooniste lugemise oskus.
-Soome keele oskus suhtlustasandil.
-Kehtiva Tööturvalisusekaardi olemasolu.
-Kasuks tuleb Soome maksunumbri (veronumero) olemasolu.
-Kasuks tuleb isikliku sõiduvahendi kasutamise võimalus.

Ettevõte pakub

-Tasuta majutust.
-Sõidukulude hüvitis 65€/kuus.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
19. november 2014
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2014

Rent Service OÜ põhitegevuseks on tööjõu rentimine Eesti, Soome, Rootsi ja Norra. Oleme kogenud meeskond, kes hoolib oma klientidest ja töötajatest. Meie eesmärk on koostööpartnerite nõudmiste täitmine parimal viisil ja töötajate erialaste oskuste efektiivseim rakendamine.