Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #319952

Ehitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajame oma firma ridadesse kogenud ehitajaid. Tööd on suurtel objektidel ja erinevad üldehituslikud tööd. Soovitav vanuse vahe on 25-45a.

Ootused kandidaadile

Hea töömees saaks tööd aastaringselt erinevates riikides! Nõutud soomekeele oskus suhtlus tasandil.!. Samuti on nõutav ka tööohutuskaardi olemasolu
(pole määrav) Kasuks tuleb auto olemasolu.

Firma pakub korralikku palka. Laevasõidud, elamine, tööriided- ja tööriistad on firma poolt.

Tööpakkumise number
#319952

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1500 - 3500 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
12. september 2013

OÜ Rajekt on 2007 aastast tegutsev 100% Eesti kapitalil põhinev eraettevõte. Firma teostab ehitustöid nii Eestis kui Soomes. Meie töötajatel on
aastatepikkune töökogemus ehitusvaldkonnas ning nad tulevad toime ka keerukaimate ehitus-ja remonditöödega. OÜ Rajekt on teinud allhanketöid
suurematele ehitusfirmadele ja korteriühistutele. Samuti oleme usaldusväärseteks partneriteks mitmetele kinnisvara haldusega tegelevatele suurfirmadele.
Meie peamised tegevuspiirkonnad on Eesti, Soome, Rootsi ja Norra

Vaata rohkem

Ehitaja