2023-08-23 14:48:55

Ehitaja (sisetööd)

CVKeskus.ee klient
Alates 25 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Kas tahaksid töötada Norras ehitajana (sisetöödega)

Otsime meeskonna laiendamise ja töömahu suurenemise eesmärgil uusi liikemid, et pakkuda oma klientidele veelgi paremaid koostöövõimalusi.Tööd on võimalik teha nii tiimis kui omaette.

  • Töö on E-R 8-17 (soovi korral võimalik töötada ka L)
  • Lisaks oma tavapärastele tegevustele ja tööle on palju suhtlemist klientidega ning ringi sõites võimalik tutvuda Oslo lähiümbursega.
  • Töö on vaheldusrikas (erinevad tegevused ja lahenduste leidmine+kliendid)
  • Kõik töövahendid ettevõtte poolt sh tööauto (+kütus) objektidel käimiseks

Ootused kandidaadile

  • Vajalik varasem sarnase töö kogemus
  • Vajalik teostada põrandate paigaldust (sh erinevad parketid, liistud)
  • Erinevad plaatimistööd (põrandad ja seinad nii köögis kui vannitoas
  • Suurepärane oleks ka see, kui oskad maalritöid, kuid see pole peamine!
  • Inglise keele oskus suhtlustasandil kõnekeelena
  • B kategooria autojuhiload
  • Hea töömotivatsioon, valmidus füüsiliseks tööks
  • Korrektsus, koostöövalmidus
  • Hea suhtlemisoskus (era- ja äriklientidega igapäevaselt)

  • Pakume Norra töölepingut, katseajaga kuni 6 kuud (kooskõlas Norra seadusandlusega).
  • Tähtajatu töösuhe ja 10,2% puhkuseraha aastapalgast.
  • Tervisekindlustus + lisana ettevõtte oma lisa tervisekindlustus (sh õnnetuskindlust ka töövälisel aja).
  • Pensionikindlustus
  • Esmakordne sõit Oslosse ja sealt edasi töökohale ettevõtte kulul, edasised käimised Eestis töötaja enda kulul.
  • Organiseerime majutuse, igal töötajal oma tuba + maksimaalselt 4 toalised eramajad/korterid.
  • Tööaja arvestus tunnipalgana, lisaks võimalikud muud kokkulepped.
  • Tööks vajaliku HMS-Kort (Norras vajalik töökaart) ettevõtte poolt

Töövestlused võimalikud nii üle veebi või Tartus kontoris Turu tn.