2023-08-23 14:48:55

Ehitaja / puusepp / üldehitaja

CVKeskus.ee klient
19 - 25 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kogemustega

EHITAJAT / PUUSEPPA

COVID PIIRANGUD EI TAKISTA TÖÖLE ASUMIST

Sinu  peamised tööülesanded:

  • Puit- ja plaatfassaadide ehitus;
  • Puitkonstruktsioonil katuste ehitus;
  • Metall- ja puitkarkassil sise- ja välisseinte ehitus;
  • Sise- ja välilagede ehitus;
  • Akende ja uste paigaldus;
  • Terrasside ehitus.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • Eelnevat ehitustöö kogemust;
  • Valmisolekut meeskonnatööks;
  • Eesti keele oskust suhtlustasandil (B1).

Kasuks tuleb:

  • Eelnev töökogemus Skandinaavias;
  • Norra D- või ID-number;
  • Ehituserialane kutsetunnistus.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • Aastaringselt kindlat ja püsivat tööd;
  • Töötingimusi ja töötasu kooskõlas Norra kehtiva seadusandlusega:
    Töötasu alates 198.3 kuni 250 NOK/h (bruto);
    Diplomeeritud puusepa palk alates 220 kuni 270 NOK/h (bruto);
  • Kindlat palgasüsteemi, mis tagab palgatõusu iga 6 kuu tagant;
  • Puhkuseraha 10,2% aastapalgast;
  • Professionaalset, tulemustele orienteeritud ja toetavat meeskonda;
  • Head töökeskkonda, kvaliteetseid tööriideid ja töövahendeid;
  • Suurepärast arenemis- ja karjäärivõimalust, erialaseid koolitusi;
  • Norra tervise- ja pensionikindlustust, mis kehtib Eestis ja kogu Euroopas;
  • Tasuta majutust;
  • Sporditegevuse toetust.