Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673518

EHITAJA JÕHVI

CVKeskus.ee klient
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Jõhvi üldehitajaid korterite sanitaarremondi teostamiseks.

Töö kestvus kuni aasta lõpuni, töötasu 12 eurot/tund/bruto.

Tööaeg on paindlik, 8 ... 10 tundi päevas E...R

Vajadusel organiseerime majutuse.

Ootused kandidaadile

Varasem töökogemus ehitusel, eelistatud on kogemus siseviimistluses ja plaatimisel.

Oma käsitööriistade olemasolu, kulumaterjalid tarnitakse

Ettevõte pakub

Pakume tähtajalist töö ehitus/remonditöödel Jõhvis.

CV palume saata aadressile vaino.talli(ät)astrastar.ee

Lisainformatsioon telefonil 5088852

Tööpakkumise number
#673518

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 12 €/tunnis
Kuulutus aegub:
10. november 2020
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem