Värsked tööpakkumised

Ehitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 368491

Tööpakkumise number

368491

Töö kirjeldus

Pakume tööd ehitajatele.
Peamisteks tööülesanneteks on üldehitustööd, puitdetailide kokkupanek ning element- ja moodulmajade ehitamine.

Nõudmised kandidaadile

- soovitavalt varasem ehitusalane töökogemus

Kasuks tuleb:

- isikliku sõiduauto kasutamise võimalus
- kogemus puidutöö valdkonnas

- tööd esmaspäevast reedeni (vahetused 6:30-15:00; 8-16:30, 14:00-22:00)
- konkurentsivõimelist töötasu (tunnitasu + tasu tükitöö alusel)
- tähtajatut töölepingut
- stabiilset tööd
- arenguvõimalusi koos ettevõttega
- kaasaegseid töövahendeid ja töökeskkonda
- sõbralikku ja abivalmis meeskonda

Lisainfo

Töökoht asub Sauel.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2015

Finesta Baltic OÜ tegeleb personalialaste konsultatsioonide pakkumisega, personaliotsingu ja tööjõurendiga. Finesta põhilisteks klientideks on Soomes ja Eestis tegutsevad tunnustatud börsiettevõtted.

Meie kliendiks on Harmet OÜ. Tegemist on 1997. aastal asutatud ettevõttega, mis tegeleb element- ja moodulmajade, ehitussoojakute ning metallkonstruktsioonide tootmisega. Töötajaid otsime Saue tehasesse.