2023-08-23 14:48:55

EESTIKEELNE ÕPETAJA PILOOTPROJEKTIS

CVKeskus.ee klient
1250 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

TALLINNA SUUR-PAE LASTEAED (Punane 29, Tallinn) võtab alates 02.09.2019 tööle eestikeelset õpetajat.
Kutsume sind, hea õpetaja, kandideerima huvitavas, uues HTM, Haridusameti ja Tallinna Ülikooli ühisprojektis "Professionaalne eestikeelne õpetaja vene õppekeelega rühmas", kolmandaks eestikeelseks lasteaiaõpetajaks! Kui Sul on hea suhtlemisoskus, oled sõbralik, positiivse ellusuhtumisega ja hea kohanemisvõimega, siis oled oodatud kandideerima!
Konkursile ootame õpetajat, kes tuleb lasteaia 6 – 7-aastaste laste vene õppekeelega rühma lisaks senistele rühmameeskondadele (kolmas õpetaja rühmas).

Ootused kandidaadile

Eestikeelse õpetaja ametikohale kandideerija kvalifikatsioon peab vastama haridusministri 26.08.2002 määrusele nr 65 „Koolieelse lasteasutuse pedagoogide kvalifikatsiooninõuded“ õpetaja sätestatud kvalifikatsiooninõuetele:
või ta omandab kõrgharidust Tallinna Ülikoolis alushariduse pedagoogi või Tartu Ülikoolis koolieelse lasteasutuse õpetaja erialal või Tallinna- ja Tartu Ülikoolis eesti keel teise keelena/võõrkeelena erialal
või ta kvalifikatsioon vastab haridus- ja teadusministri 29.08.2013 määruses nr 30 „Direktori, õppealajuhataja, õpetajate ja tugispetsialistide kvalifikatsiooninõuded“ õpetajale kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele ja lisaks läbib pilootprojekti raames koolituse vähemalt 4 EAP ulatuses.
NB! Kasuks tulevad kandidaadi senised kogemused lapsest lähtuva õppe- ja kasvatustegevuse ning keeleõppe korraldamisel, professionaalse arengu, meeskonnatöö ja lastevanematega koostöö edendamisel ning parimate praktikate jagamisel.

Ettevõte pakub

Sõbralikku ja toetavat mitmekultuurilist meeskonda, täiendkoolitusi, personali ühisüritusi, puhkus 42 kuupäeva suvel, tööpäev 7:00-14:00 viis korda nädalas täiskoormusega (võib ka osaline koormus)

Lisainfo

Tööle asumine alates 2.septembrist 2019