Värsked tööpakkumised

EESTI SISENE C ja CE KATEGOORIA AUTOJUHT

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 421026

Tööpakkumise number

421026

Töö kirjeldus

  • Toidu ja tööstuskaupade jaotus ja korje
  • Veoringide algus ja lõpp Tallinn
  • Veoringide algus ja lõpp Tartus

Nõudmised kandidaadile

  • Soov teha tööd
  • Hea füüsiline vorm
  • Kohusetundlikus
  • Kehtiv autojuhi ametikoolituse tunnistus
  • Vastava kategooria juhiload
  • Eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd
  • Kindlat sissetulekut

  • otsime Tartu osakonda B ja C kategooria autojuhti, Tartu ja Lõuna Eesti jaotusveod, töö graafiku alusel, kohene tööle asumise võimalus
  • otsime suveks ( mai kuni august) Tallinna osakonda C ja CE kategooria autojuhti eesti siseste vedudele, töö graafiku alusel , tööpäevad E-R , üle nädala lisaks ka Laupäev v Pühapäev tööl , sõita tuleb erinevate autodega, kohene tööle asumis võimalus

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
28. mai 2016
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2016

Transmark OÜ on 1996-ndal aastal tegevust alustanud Eesti erakapitalile rajatud ettevõte, mis osutab riigisiseseid transporditeenuseid ja kauba ladustamise teenust.
Pakume oma klientidele paindliku korje- ja jaotusteenust Tallinnas, Tartus ja Kuressaares. Lisaks pakume ka ladustamise teenust.