Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Daily kohviku klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358648

Tööpakkumise number

358648

Töö kirjeldus

• klientide teenindamine
• töötamine kassas
• toidu väljastamine
• teenindustsooni ja saali korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

• hea eesti keele oskus, vene- ja inglise keele oskus suhtlustasemel
• kiirus, puhtus, täpsus
• positiivne ellusuhtumine ja valmidus meeskonnatööks.

Kasuks tuleb varasem töökogemus toitlustuses

Ettevõte pakub

• sõbralikku töökollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi
• arenemisvõimalusi suures rahvusvahelises organisatsioonis
• ettevõttepoolseid soodustusi.
• konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Pakume tööd täistööajaga ja osalise ajaga klienditeenindajale:

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Daily kohvikus (Tatari 13, Tallinn)
Tööaeg: vahetustega

NB Võtame ühendust vaid sobilike kandidaatidega.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2014

Baltic Restaurants Estonia alustas oma tegevust Eestis 1993. aastal. Peamine äritegevus on seotud igapäevase personali- ja õpilastoitlustusega ning kaubanduskeskuste kohvikutes opereerimisega. Lisaks pakume oma klientidele ka catering teenust. Oleme arenev toitlustusettevõte, mis vastavalt oma teeninduspõhimõtetele pakub oma klientidele lihtsust ja kindlustunnet läbi kvaliteedi ja efektiivsuse. Meie tegutsemise põhimõtted on: • kliendi rahulolu • toidu kvaliteet • sortimendi mitmekesisus • tervislikkus. Hetkel töötab Baltic Restaurants Estonia AS üle 400 inimese ning pakume oma teenust 70 erineval aadressil üle Eesti.