Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298805

Eesti müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oled vastutav müügitegevuste, planeerimise ja raporteerimise eest, hoiad kontakti ja suhtled aktiivselt võtmeklientide ja edasimüüjatega ning juhid ka väikest müügimeeskonda. Analüüsid turgu, märkad uusi ärivõimalusi ja kasvavaid turusegmente. Meie positsiooni kindlustamiseks Baltikumi turul aitad ja koolitad aktiivselt Eesti võtmekliente ja edasimüüjaid.

Ootused kandidaadile

Oled edukas kandidaat, kui Sul on tulemuslik B2B müügikogemus, eelistatavalt ka kogemus suhtlusest võtmeklientidega ja edasimüüjate võrgu arendamisega. Valdad nii eesti kui inglise keelt, oled positiivne ja tulemustele orienteeritud. Sul on head läbirääkimis-, juhtimis- ja meeskonnatöö oskused. Vene keele oskus on kandideerimisel kasuks.

Pakume Sulle väljakutseterohket ja huvitavat tööd edukas ja dünaamilises rahvusvahelises organisatsioonis, võimalusi isiklikuks arenguks nii müügi ja turunduse alal kui ka juhina, konkurentsivõimelist töötasu ja rahvusvahelise suurfirma soodustusi.

Lisainfo

Palun saada oma CV ja avaldus hiljemalt 1. märtsiks k.a. Täiendavate küsimuste korral helista Mercuri Urvali konsultandile Indrek Pajumaale telefonil 667 1520 või vaata www.goodyear.com

Tööpakkumise number
#298805

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
1. märts 2013
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2013

Goodyear Dunlop Tires Baltic OÜ on osa ülemaailmsest korporatsioonist olles üks suuremaid autorehvide müüjaid Baltikumis. Meie tooteportfell sisaldab sõiduautode, mootorrataste, busside, veoautode, traktorite ja ekskavaatorite rehve. Lisaks meie esinduskaubamärkidele Goodyear ja Dunlop müüme ka Fulda, Sava ja Debica rehvibrände. Meie Balti organisatsioon tegutseb müügikontoritena olles osa Põhjamaade organisatsioonist ja tehes koostööd regionaalse peakontoriga Stockholmis.
Ootame nüüd, et meie organisatsiooniga liituks sõiduauto rehvide valdkonna Eesti müügijuht.

Vaata rohkem