Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #712383
Täielik (100%) kaugtöö võimalus

Eesti-läti tõlk-keeletoimetaja

CVKeskus.ee klient
Kodukontor
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Äripäev pakub lepingulist tööd tõlk-keeletoimetajale. Löö kaasa täiesti uuesti projektis!

Ootused kandidaadile

Otsime läti keelt kõnelevat inimest tasemega vähemalt C1.

Kasuks tuleb varasem kokkupuude börsiterminoloogia ja investeerimisega, ent pole kohustuslik.

Ettevõte pakub

Põnevat väljakutset uues projektis.

Võimalus töötada, kus iganes sobivale kandidaadile meelepärane on - Eestis või Lätis.

Toetavad kolleegid aitavad jõuda seatud eesmärkideni!

Tööpakkumise number
#712383

Info

Asukoht:
Kodukontor
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline või vabakutseline
Kuulutus aegub:
25. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
25. juuni 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem