https://www.cvkeskus.ee/288198

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Eesti kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 288198

Tööpakkumise number

288198

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on arendada ja aktiivselt suurendada meie olemasolevatele korporatiivklientidele ja reisifirmadele suunatud müüki ning leida ja kasutada uusi müügivõimalusi.
Sa müüd aktiivselt Finnairi tooteid nii korporatiivklientidele kui ka reisibüroodele, viid ellu kliendikohaseid strateegiaid ning valmistad ette kliendilepinguid ja osaled läbirääkimistes.


Nõudmised kandidaadile

Oled suurepärase müügi-, suhtlemis- ja analüüsioskusega iseseisev ja aktiivne müügiala professionaal. Sul on head läbirääkimis- ja esitlusoskused, oled siiralt huvitatud meie kliendist ning soovid end Finnairis järjekindlalt arendada.
Allud Baltimaade müügijuhile ning teed tihedat koostööd Finnairi Balti ja globaalse müügiorganisatsiooniga.
Sa peaksid:
• Omama müügi-, turundus- või majandusalast kõrgharidust
• Valdama hästi eesti ja inglise keelt
• Omama B2B müügikogemust
• Olema kogenud MS Office kasutaja
Vene, soome ja teiste keelte oskus ning juhiloa olemasolu on eeliseks.


Ettevõte pakub

Pakume nähtavat positsiooni ja väljakutseid reisiäris, globaalse lennufirma eeliseid ja arenguvõimalusi. Loomulikult pakume rahvusvahelist koolitust, motiveerivat töötasu koos boonuspaketiga ja vajalikke töövahendeid.


Lisainfo

Tunned huvi? Helista Mercuri Urval konsultant Tarmo Müürsepale telefonil 667 1520.
Soovid kandideerida? Saada oma ingliskeelne CV koos sooviavalduse ja palgasooviga märgusõna ”Finnair / Kliendihaldur” all hiljemalt 28.10.2012 Mercuri Urvalisse. Käsitleme kõiki avaldusi konfidentsiaalselt.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2012

FIRMA NIMI PEIDETUD

Finnair on üks innovatiivsemaid, turvalisemaid ja kauem tegutsenud lennufirmasid maailmas. Firma keskendub Euroopa ja Aasia vahelisele lennuliiklusele, mida toetab Helsingi lennujaama geograafiline asend. Firma visioon on olla number üks lennufirma Põhjamaades ning esimene, kvaliteetne ja turvaline valik Aasia-suunalises lennuliikluses.
Finnairil on päevas mitmeid lende Tallinna ja Helsingi vahel, pakkudes ühendusi rohkem kui 50 sihtkohta Euroopas, 11 Aasias ning 2 Põhja-Ameerikas. Finnair on maailma juhtiva lennufirmade allianssi oneworld liige.
Kui soovid saavutada edu koos Finnairiga, olles aktiivne suhtluses reisibüroode ja korporatiivklientidega, siis liitu meiega. Pakume tööd aktiivsele ja tulemustele orienteeritud Eesti kliendihaldurile.