https://www.cvkeskus.ee/280838

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Eesti keele tõlkijad

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 280838

Tööpakkumise number

280838

Töö kirjeldus

Pidades kinni rangetest tähtaegadest, tuleb Sul tõlkida eri poliitilisi, juriidilisi ning finants-, teadus- ja tehnikaalaseid tekste ning anda mitmesugust keelenõu oma kolleegidele. See nõuab põhikeele laitmatut valdamist ning inglise, prantsuse või saksa keele hulgast veel kahe keele põhjalikku tundmist.


Nõudmised kandidaadile

Selle töö tegemiseks peaks Sul olema ühelt poolt ülikooliharidus ja teiselt poolt ka endal tugev motivatsioon ning kindel soov ja tahtmine anda endast parim. Soovitavalt oled Sa kas läbinud tõlkija koolituse või oled igati suuteline näitama oma suurepäraseid tõlkijaoskusi.


Ettevõte pakub

Meie valikumenetluse käigus testitakse põhjalikult Sinu keeleoskust, aga ka verbaalse, abstraktse ja matemaatilise mõtlemise oskust. Kui jõuad parimate sekka, kutsutakse Sind hindamiskeskusesse. Edukad kandidaadid kantakse seejärel reservnimekirja, kust ELi institutsioonid valivad oma töötajaid.


Lisainfo

Kandideerimiseks külasta palun veebisaiti http://www.eu-careers.eu, kust leiad rohkem teavet ja lingi veebipõhisele taotlusvormile.

Registreerumine lõpeb 14. augustil 2012 kell 12:00 (päeval) Brüsseli aja järgi (Kesk-Euroopa suveaeg).
Viited: EPSO/AD/240/12


Asukoht:
Belgia
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
25. august 2012
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2012
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

FIRMA NIMI PEIDETUD

Euroopa Liit mõjutab pea kõigi meie igapäevaelu ja see teeb temast mitmerahvuselise ja mitmekeelse organisatsiooni musternäidise.

Tipptasemel tõlkijad on äärmiselt olulised kõigis meie ettevõtmistes. Euroopa Liidu institutsioonide keeletalitused täidavad keskset rolli teabevahetuse tõhustamises, poliitika arendamises ja selles, et viia kodanikeni arusaam sellest, kuidas ELi algatused neid puudutavad.