https://www.cvkeskus.ee/551411
Eesti keele õpetaja
Tööpakkumise number #551411

Eesti keele õpetaja

HUVIKOOL OPTIMUM SEMPER OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Eesti keele kui teise keele õpetamine nii kooleelikutele kui noortele. Pakume tööd täiskoormuse või osalise koormusega (E-R töö päevasel ja õhtusel ajal, P päeva esimesel poolel).


Ootused kandidaadile


  • on avatud uutele väljakutsetele,

  • on hea suhtleja,

  • soov töötada lastega.


Ettevõte pakub


  • kaasaegset töökeskkonda,

  • enesearendamise võimalusi,

  • toetavat meeskonda.


Tööpakkumise number
#551411
Eesti keele õpetaja
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Eesti keele õpetaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!